E bukur, Gatuso kërkon mesfushorin tetovar te Valencia!

Spanja po rikthehet në një destinacion të pëlqyer nga futbollistët shqiptarë, teksa informacionet e fundit nga atje flasin se Valencia po interesohet për shërbimet e mesfushorit tetovar të Empolit, Nedim Bajrami, përcjellë “infOSport.mk”. Gatuso është në kërkim të një mesfushori, ndërsa duke njohur personalisht Bajramin, që është krijuar si futbollistë pikërisht

Për transferimin e tetovarit te Fiorentina angazhohet menaxheri i njohur tetovar, Fali Ramadani

Nedim Bajrami është një tjetër futbollistë që Empoli mund ta shesë gjatë kësaj merkatoje, pas Kristijan Asllanit, i cili thuhet se ka arritur marrëveshja me Interin. Mesfushorin tetovar e duan disa klube në Serie A. Më parë janë lakuar më së shumti klube si Lacio, Milan apo edhe Napoli, ndërsa së

Futbollisti tetovar bashkohet me Xhakën te Arsenali!

Bëri një sezon të shkëlqyeshëm me Empolin, ndërsa kjo ka bërë që shumë skuadra të vihen pas talentit tetovar, Nedim Bajrami. Përveç skuadrave në Itali, së fundmi interes për shërbimet e fantazistit “’kuqezi” ka shfaqur skuadra e Arsenalit, pjesë e së cilës është edhe Granit Xhaka. Është trajneri i “topçinjëve”, Mikael

Tetovari Bajrami flet në prag të ndeshjeve të qershorit me Shqipërinë: Ta nisim me fitore Ligën e Kombeve

Kombëtarja shqiptare vazhdon përgatitjet për ndeshjet e sezonit të ri në kuadër të Ligës së Kombeve. Kuqezinjtë në muajin qershor ndeshen me Islandën dhe Izraelin, derisa me 13 qershor luajnë miqësoren kundër Estonisë. Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Nedim Bajrami, thotë së Shqipëria ciklin e ri në Ligën e Kombeve synon ta nis

Në Itali e cilësojnë si Zidanin e ri, zbulohen 3 ekipet “big” që duan tetovarin 22-vjeçar!

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Nedim Bajrami, po merr elozhe të shumta në Itali. Mediat vendase tashmë i kanë vendosur një titull të ri 22-vjeçarit me origjinë nga Tetova e Maqedonisë së Veriut. “Një talent nga Seria A ka fituar pseudonimin “Zidani i ri” dhe shumë skuadra tashmë kanë lëvizur për ta

E bukur, tetovari Nedim Bajrami krah për krah me yjet e futbollit si Mbape, Vinicius e Bellington

Nedim Bajrami edhe pse ndoshta nuk ka dhënë ende atë që të gjithë tifozët “kuqezi” e presin të japë me fanellën e kombëtares shqiptare, tetovari megjithatë po shkëlqen me fanellën e Empolit, ndërsa kjo ka bërë që i njëjti të renditet krah për krah me yjet e futbollit botëror të

Tetovari Bajrami shënon në barazimin e çmendur të Empolit ndaj Lacios (VIDEO)

Ndeshja e javës së 20-të në Serie A midis Lacios dhe Empolit u mbyll me një barazim spektakolar 3:3, me Lacion që i shpëtoi disfatës fare në fund, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja nisi për mrekulli për mysfairët e Empolit, të cilët shënuan dy gola brenda 8 minutave të para. Golin e parë e

Edhe Sassuolo vihet pas shërbimeve të tetovarit, Nedim Bajrami!

Tetovari Nedim Bajrami është kthyer në një nga futbollistët kryesorë të skuadrës së Empolit, ku me paraqitjet e treguara duket se ka tërhequr edhe skuadra të njohura pas vetes së tij. Sipas “Sky Sport” raportohet se rivali i Empolit në Seria A, Sassuolo është vënë në gjurmët e futbollistit shqiptarë. Drejtuesit e