FC Shkupi përsërit suksesin e gjeneratës së artë të Beqirit, Memedit! Mund Pobedën 6:0 midis Prilepit

FC Shkupi ka gëzuar tej mase tifozët e saj, “Shvercerat”, duke i rikujtuar ata për një moment te gjenerata e artë e Argjend Beqirit, Nexhmedin Memedit, Refik Arifit, Zoran Miserdovskit, Nebi Mustafit, Zekirja Ramadanit, Jane Nikollovskit, Ollxhaj Bajramit, etj. Skuadra e Goce Sedlloskit sot në Prilep përsëriti rezultatin e para 22

Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Ramani prezantohet te Pobeda

Kofirmohet lajmi i “infOSport.mk”. Hamza Ramani, mesfushori i talentuar shkupjan gjatë ditës së sotme është prezantuar te Pobeda, skuadër kjo që ditë më parë edhe zyrtarisht prezantoi dy përforcimet tjera Toshe Delov dhe Hristijan Kocev. Lajmin për transferimin e Ramanit te Pobeda, “infOSport.mk” e kishte publikuar që dy ditë më parë,