Ibraimi dhe Demiri mbesin pa trajner! Skender  Gega largohet nga Kukësi

Humbja e ditës së sotme ndaj Partizanit me rezultatin 4:1 ka rezultuar fatale për trajnerin Skënder Gega, i cili ka komunikuar dorëheqjen pas sfidës. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi nëpërmjet një reagimi në faqen zyrtare. “Futboll Klub Kukësi njofton se për shkak të rezultateve të fundit, trajneri Skënder Gega ka vendosur