Ramadani ironizon keq me Dritën e Nuhiut pas barazimit në “Fadil Vokrri”!

Superliga e Kosovës sot na dhuroi derbin e madh midis Prishtinës dhe Dritës, dy skuadra këto që udhëhiqen nga dy ish trajnerë të FC Shkupit, Zekirja Ramadani, gjegjësisht Ardian Nuhiu, shkruan “infOSport.mk”. Rezultati përfundimtarë i këtij takimi doli të jetë i barabartë (1:1), me Dritën që ruajti epërsinë prej 9 pikëve