Milani me stil kalon në fazën e eliminimit, Juve me ndihmën e Benfikës vazhdon, por vetëm në Liga Europa (VIDEO)

Milani ka arritur të marrë një fitore të madhe në “San Siro” ndaj Salzburgut në ndeshjen e fundit të grupit “E”, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e Piolit shënoi fitore 4:0 falë dopietës së Olivie Zhiru si dhe golave të shënuar nga Kruniç dhe Messias. Në këtë mënyrë Milani ka arritur të sigurojë vendin

Tifozi e krahasoi atë me Olivie Zhiru, kundërpërgjigjet Benzema: Mos e ngatërroni Formula 1 me karting

Karim Benzema iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme në rrjetet sociale, ndërsa ka pasur disa komente interesante lidhur me bashkëkombëtarin e tij, Olivie Zhiru. Kur Didie Deshamp nuk e ftonte më sulmuesin e Real Madridit te kombëtarja e Francës, e zëvendësoi atë me sulmuesin e Çelzit, Zhiru. Ndërsa i pyetur nga tifozët

Asgjë nga transferimi i Obamejang, Barcelona kthen sytë ka Zhiru!

Pas dëmtimit të Luis Suarez, Barcelona është vënë pas një sulmuesi të spikatur, të cilin dëshiron ta transferojë që gjatë kësaj merkatoje. Gjatë ditës së djeshme thuajse të gjitha mediat ndërkombëtare, shkruanin për transferimin e mundshëm të Pier Emerik Obamejang te Barcelona, mirëpo si duket nuk ka asgjë të vërtetë, pasi