Golat nga ndeshja e FC Shkupit kundër ekipit të të rinjëve

FC Shkupi dje zhvilloi ndeshjen e parë kontrolluese të vitit 2018-të, ku për kundërshtarë vendosën ti kenë futbollistët e rinj të skuadrës së tyre, gjenerata 1999-2000. Ishte kjo një ndeshje e lehtë për të përzgjedhurit e trajnerit Ardian Nuhiu, që në fund shënuan fitore me rezultatin 8:0, njofton “infOSport.mk”.

4 gola në këtë ndeshje realizoi Alen Jasharovski, ndërsa nga një gol shtuan edhe Ermedin Adem, Kristijan Stojkoski, Shqipërim Taipi dhe Bazhe Ilijoski.

Leave a Reply