Rrahje masive në ndeshjen, Drita-Vushtrria (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ndeshjen e hendbollit midis Dritës dhe Vushtrrisë në kuadër të javës së 16-të në Superligën e Kosovës në hendboll, kur lojtarët e të dyja skuadrave ishin pëfshirë në një rrahje masive mes vete.

Në një video të shpërndarë nga “Gazeta Olle” shihet se si përleshja ka qenë serioze pasi në të janë përfshirë gjithë hendbollistët si dhe e gjithë bankina e të dyja skuadrave.

EKSKLUZIVE: Përleshje masive mes hendbollistëve të Dritës dhe të Vushtrrisë në Gjilan!

Публикувахте от Gazeta OLLE в 23 февруари 2018 г.

 

Leave a Reply