Shihni këto dy super gola të shënuar nga Era dhe Hava (VIDEO)

Fundjavën që lamë pas në futbollin vendor në program ishin ndeshjet e xhiros së tretë në kuadër të Ligës së Parë të femrave. Në Tetovë skuadra vendase e “KFF Tetovo” mirëpriti ekipin e Top Gol, ndërsa ajo që ra në sy ishin dy super golat e skuadrës vendase, e cila në fund pësoi disfatë me rezultatin 4:5.

Edhe nje goll i bukur i Haves nga faulli ne lojen e djeshme

Публикувахте от K.f.f Tetova 2017 в Неделя, 9 септември 2018 г.

Reprezentuesja e Maqedonisë, Hava Mustafa shënoi një euro gol të vërtetë gjatë pjesës së parë nga gjuajtja e lirë, ndërsa po në të njëjtën mënyrë, nga gjuajtja e lirë një super gol shënoi edhe Era Emruli.

Nje goll i bukur i Eres nga nje distanc 25 m. Faull

Публикувахте от K.f.f Tetova 2017 в Неделя, 9 септември 2018 г.

Leave a Reply