Musli Lika prezantohet te Korabi (FOTO)

Ashtu siç paraljamruam dje, sot Musli Lika është prezantuar te Korabi. Lika deri në fund të sezonit do të luajë në formë huazimi nga Shkupi te skuadra nga Dibra që garon në Ligën e Dytë të Maqedonisë Perendim.

Lika është pëlqyer shumë nga trajneri Mensur Nexhipi që drejton Korabin dhe besohet që do t’i jep hapësira shkupjanit për të luajtur dhe për ti trguar cilësitë e veta.

Talenti nga Shkupi te Korabi do të mbajë fanellën me numër 18-të.  /InfOSport.mk

 

Leave a Reply