Egnatia lëshon bombën, nënshkruan me futbollistin e Kombëtares shqiptare!

Egnatia ka arritur akordin me mbrojtësin, Hysen Memolla.

30-vjeçari i cili është aktivizuar dhe me Kombëtaren shqiptare, ka mbyllur aventurën e tij në Finlandë me Lahtin dhe duket se është gati për një aventurë të re me rrogozhinasit.

Kjo është eksperienca e tij e parë në Superligën shqiptare, pas disa aventurave nëpër Europë.

Leave a Reply