Shkëndija barazon ndaj sllovenëve të Mura (VIDEO)

Shkëndija ka zhvilluar ndeshjen e parë kontrolluese në Antalia të Turqisë, duke barazuar 1:1 me ish-kampionin e Sllovenisë, NK Mura  njofton “infOSport.mk”.

Shkëndija u shfaq shumë pozitive në këtë ndeshje, mirëpo në pushim skuadra e Qatip Osmanit shkoi me negativë, derisa në pjesën e dytë falë golit të shēnuar nga i riu Reshat Ramadani nga penaltia, arritën deri tek barazimi.

Nē këtë ndeshje te Shkëndija debutuan edhe dy përforcimet e fundit,Erald Çinari dhe Ennur Totre, si dhe përforcimi i parë i kësaj merkatoje,Kamer Qaka. (infOSport.mk)

Leave a Reply