Ja kur dhe ku e zhvillon ndeshjen e parë Shkëndija ndaj sllovenëve të Mura

Shkëndija pak minuta më parë mësoi emrin e kundërshtarit në raundin e parë të Ligës së Kampionëve Europian, njofton “infOSport.mk”. Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës deshi që kampionët e vendit të luajnë ndaj kampionëve slloven të Mura. Ndeshjen e parë Shkëndija do ta zhvillojë si vendas në Shkup me 6/7