Caktohen arbitrët e ndeshjeve të javës së 5-të në LPFM

Janë caktuar arbitrët e ndeshjeve të javës së 5-të në Ligën e Parë Futbollistike të Maqedonisë, që starton të shtunën me përballjet Bellasica-Shkëndija dhe Struga Trim Lum-Sileksi, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në Strumicë i është besuar Krumislav Gjorgiev nga Shtipi, ndërkohë kryesori i takimit në Strugë do të jetë Marjan Stojanovski nga