Poçetino, Kejn jashtë fushave deri në fund të sezonit!

Trajneri i Totenhamit, Mauricio Poçetino është shprehur shumë pesimist rreth gjendjes shëndetësore të yllit të skuadrës, Hari Ken. Sulmuesi anglez pësoi një lëndim të rëndë në ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër Mançester Sitit, duke braktisur ndeshjen në minutën e 55-të pas një përplasje që pati me Fabian Delf. Kejn lëshoi

Mediat “katalunase”: Poçetino dhe Kejn në verë arrijnë bashkë në “Bernabeu”

Zërat për ndryshime drastike te Reali i Madridit vazhdojnë edhe gjatë ditës së sotme, tashmë me një informacion shtesë, se Maurisio Poçetino dhe Hari Kejn do të zëvendësojnë Zinedin Zidane dhe Karim Benzema. Një informacion të tillë ka bërë të ditur “La Portiera”, një revistë kjo e TV Katalunase, “Beteve”. Numri një

Mediat “katalunase”: Poçetino dhe Kejn në verë arrijnë bashkë në “Bernabeu”

Zërat për ndryshime drastike te Reali i Madridit vazhdojnë edhe gjatë ditës së sotme, tashmë me një informacion shtesë, se Maurisio Poçetino dhe Hari Kejn do të zëvendësojnë Zinedin Zidane dhe Karim Benzema. Një informacion të tillë ka bërë të ditur “La Portiera”, një revistë kjo e TV Katalunase, “Beteve”. Numri një