Interi në “ halle”, pas Brozvoviç edhe një titullarë tjetër pozitiv me “Covid 19”!

Lajm i keq për Interin dhe trajnerin e kësaj skuadre, Antonio Konte në prag të ndeshjes kampionale ndaj Torinos. Mbrojtësi serb, Aleksandër Kolarov ka rezultuar pozitiv me COVID dhe është izoluar menjëherë siç e parashikon rregullorja. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi “zikaltër” përmes faqes zyrtare, teksa bëhet me dije se