Poirier e la “sakat”, MekGregor filmohet duke u larguar me paterica (VIDEO)

Konor MekGregor zhgënjeu të gjithë fansat e tij këtë mëngjes, pasi u mund që në raundin e dytë nga Dustin Poirier. Amerikani e kontrolloi shumë mirë takimin dhe arriti të fitonte me nokaut, edhe atë që në raundin e dytë, duke mos i dhënë asnjë mundësi irlandezit. https://twitter.com/i/status/1353234750081814528 Poirier ishte shumë mirë

MekGregor thumbon Khabibin

Konor MekGregor ka reaguar pas lajmit se Khabib Nurmagomedov nuk do të duelojë ndaj Tony Ferguson në eventin UFC-249. Ky event ishte paraparë të zhvillohet me datë 18 prill, edhe pse ende nuk ka një vend se ku do të zhvillohet ai për shkak të Koronavirus. “Të dy, Tony dhe Khabib luanin

Konor kërkon rimeç me Khabibin

Irlandezi Konor MekGregor pasi analizoi ndeshjen ndaj Khabib Nurmagomedov dhe pasi gjeti shkakun e disfatës, kërkoi një tjetër rikthim të tijin në kafazin e UFC-së. Ish-kampioni kërkon një rikthim ndaj Khabib Numagomedov, por nëse nuk ia mundësojnë një ndeshje tjetër me rusin nga rajoni i Dagestanit, atëherë ai do të