Konor pësoi dëmtim të frikshëm, largohet me barrelë (VIDEO)

Irlandezi Konor MekGregor ka humbur duelin e peshave të lehta në UFC përballë amerikanit Dustin Poirier. Në Las Vegas, sfida është vendosur nga KO teknik, pasi irlandezi pësoi një dëmtim të frikshëm në kyçin e këmbës. https://twitter.com/i/status/1414080096734875653 Në duelin e tretë mes tyre, MekGregor ka vendosur këmbën keq, duke nxjerrë kyçin në

Khabib “thumbon” McGregor, dëshironte të më qetësonte për të mos e rrahur më shumë (VIDEO)

Khabib Nurmagomedov i mundi të gjithë dhe në fund vendosi të tërhiqet nga MMA. Mes “viktimave” të luftëtarit nga Dagestani  ishte edhe Konor McGregor, teksa Khabib i është rikthyer edhe njëherë duelit me irlandezin. Ai kujton bisedën mes tyre brenda oktagonit dhe e krahason Konorin me një fëmijë, që justifikohet te

Konor merr vendimin final për të ardhmen

Konor MekGregor ka vendosur të pensionohet nga sporti i UFC-së. Një gjë të tillë, irlandezi kishte njoftuar përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”. “Hej njerëz, unë kam vendosur të pensionohem nga luftërat. Faleminderit të gjithëve për kujtimet e mrekullueshme. Ka qenë një udhëtim i jashtëzakonshëm. Këtu është një fotografi e