Zeneli shënon, Odegaard me driblimin e tij rrjetet sociale “pushton” (VIDEO)

Arbër Zeneli ka rezultuar deçiziv për Herenvenin në ndeshjen e javës së 23-të në elitën e futbollit holandez, duke shënuar golin e barazimit dhe duke shpëtuar skuadrën e tij nga disfata përballë Roda, njofton “infOSport.mk”. Reprezentuesi kosovar golin e tij të tretë këtë edicion e realizoi në minutën e 74-të, duke