Zekirja Ramadani paralajamëroi dorëheqjen nga Trepça ’89!?

Strategu shkupjan,  Zekerija Ramadani ka paraqitur dorëheqjen e tij pas humbjes turpëruese 1:4, që skuadra e tij, Trepça ’89 e pësoi ndaj Vikingurit në ndeshjen e kthimit të zhvilluar në Mitrovicë, e vlefshme për turin e parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve Evropian. Edhe pse te skuadra minatore vërehej një optimizëm

Zekirija Ramadani i kënaqur me fazën përgatitore të Trepça ’89!

Trajneri i Trepçës ’89, Zekirija Ramadani është shprehur i kënaqur me fazën përgatitore të ekipit në Maribor të Sllovenisë, e sidomos me lojërat në ndeshjet miqësore. Trajneri shkupjan beson se skuadra e tij ka forcë dhe kualitet për të kaluar pa problem ekipin kampion të Ishujve Faroe. Gjatë stervitjes së fundit, atmosfera

Trepça 89’ e Ramadanit barazon ndaj Ruzhomberokut (FOTO)

Skuadra kampione e Kosovës, Trepça 89’ që udhëhiqet nga strategu shkupjan, Zekirja Ramadani sot në Slloveni ka zhvilluar edhe kontrolluesen e parë në kuadër të prëgatitjeve për ndeshjet eliminatore të Ligës së Kampionëve Evropian, njofton “infOSport.mk”. Kundërshtar i skuadrës nga Mitrovica ishte skuadra sllovake e Ruzhomberok, ndaj të cilëve kampionët në