Shkëndija zbret në fushën e stadiumit “Mladost”, mungojnë “Ballistët”!!! (VIDEO)

Futbollistët e Shkëndijës para pak çastesh kanë zbritur në fushën e blertë të stadiumit “Mladost” në Strumicë ku me fillim në ora 18:00 do të zhvillojnë ndeshjen e turit të parë eliminatorë ndaj skuadrës moldave të Daçia, njofton “infOSport.mk”.

Mirëpo për momentin nuk vërehet prezenca e tifo grupit “Ballistët”, të cilët ende janë rrugës dhe janë shumë afër stadiumit.

Me përkrahjen e tyre Shkëndija është skuadër më ndryshe dhe me siguri se ndihma e tyre do ju jepte më shumë motiv futbollistëve “kuq e zi” në ndeshjen përballë moldavëve të Daçias, e vlefshme për turin e parë eliminatorë të Liga Evropa.

Warm up

Публикувахте от KF Shkëndija в 29 юни 2017 г.

Leave a Reply