Usain Bolt “show” në stërvitjen e parë me Dortmundin! (VIDEO)

Usain Bolt u stërvit të enjten me Borussia Dortmund, për të parë aftësitë e tij në futboll.Njeriu më i shpejtë në botë, i cili është tërhequr nga atletika, u provua me klubin gjerman, me të cilin ndan të njëjtin sponsor, markën e veshjeve sportive Puma.

Në seancën stërvitore shënoi një gol me kokë si Cristiano Ronaldo dhe madje i kaloi topin mes këmbëve njërit prej lojtarëve verdhezi.

Leave a Reply