Pandev uron Muhamed Sejdinin për postin e kryetarit të FFM-së

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet e para eliminatore të Kampionatit Evropianin 2020. 

Maqedonia seancën e parë stërvitore e zhvilloi në kampin stërvitor “Petar Milloshevski” në Shkup. Fytyra të buzqeshura dhe atmosferë pozitive mbizotronte që në start të përgatitjeve në kampin “verdhekuq”. 

Kapiteni i përfaqësues së vendit Goran Pandev para fillimit të stërvitjeve uroj Muhamed Sejdinin për postin e presidentit të FFM-së. 

Sejdini ishte i pranishëm në seancën e parë të përfaqësues së Maqedonisë, duke iu uruar futbollistëve fillim të mbarë në ciklin e ri kualifikues. /InfOSport.mk

Leave a Reply