Armend Alimi: Na duhet një mrekulli të shpallemi kampion këtë sezon (VIDEO)

Deri para ndërprerjes së kampionatit vendor, Shkëndija e Tetovës mbante pozitën e 3-të në renditje, me 11 pikë larg kreut që kryesohet për momentin nga Vardari. Mirëpo gjatë këtij sezoni, skuadra tetovare nuk ishte vetvetja, duke mos e shfaqur atë formë që jemi mësuar ta shohimin në vitet e fundit që dominonte futbollin vendor dhe përfaqësonte vendin në garat europiane.

Cili ishte problem i Shkëndijës, e sqaron mesfushori kumanovar, Armend Alimi në emisionin “Java Sportive” në televizionin Shenja.

Armend Alimi ne TV Shenja

Cili ishte problemi i Shkëndijës këtë sezon? Tregon Armend Alimi

Публикувахте от Sportmania в Събота, 25 април 2020 г.

 

Alimi gjithashtu flet edhe për atë se sa janë gjasat që Shkëndija të rikthehet të kreu dhe të shpallet kampion në këtë sezon.

Leave a Reply