Covid 19 prek sërish kombëtaren shqiptare, pozitiv rezulton edhe Gjasula!?

Dëmtimet dhe koronavirusi i kanë dhënë një goditje të rëndë Kombëtares shqiptare në prag të ndeshjes me Poloninë.

Pas Hoxhallarit dhe Cikalleshit, dyshohet se edhe mesfushori Klaus Gjasula është infektuar me Covid-19 dhe do të mungojë në ndeshjen ndaj Polonisë.

Lajmi nuk është konfirmuar edhe nga FSHF, por mesa duket, Reja do bëjë llogaritë në mesfushë pa “luftarakun” kuqezi.

Leave a Reply