Erdhi me shumë bujë, por largohet vetëm pas 6 muajve nga Shkëndija

Mbrojtësi kosovar Ardian Limani nuk është më pjesë e Shkëndijës, pasi klubi dhe lojtari kanë shkëputur marrëveshjen me konsesus. Një gjë të tillë kanë konfirmuar nga klubi tetovar përmes faqes zyrtare. Ky largim vjen në mënyrë të papritur, nëse kemi në konsideratë se Limani gjatë stinorit vjeshtorë ishte një ndër futbollistët më