Njihuni me stafin e plotë të Ardian Nuhiut te Shkëndija

Ardian Nuhiu prej sot edhe zyrtarisht ka marrë drejtimin e Shkëndijës, me të cilën skuadër në vitin 2011-të ishte shpallur kampion i Maqedonisë, njofton “infOSport.mk”. Nuhiu me “kuqezinjtë” nga Tetova ka nënshkruar kontratë dy vjeçare, ndërsa i njëjti ka kompletuar edhe stafin sipas dëshirave që kishte. Kështu asistent i tij i parë

Dështojnë bisedimet me Nuhiun, Orges Shehi së shpejti prezantohet te Shkëndija!

Kanë dështuar bisedimet midis Shkëndijës dhe Ardian Nuhiut. Edhe pse shkupjani ishte në “pole-position” për të marrë drejtimin e skuadrës tetovare, palët nuk ishin dakorduar, ashtu që tashmë emri i Nuhiut lidhet ngushtë me skuadrën e Vllaznisë nga Shkodra, drejtuesit e së cilës skuadër janë të gatshëm për t’ia plotësuar

Ardian Nuhiu flet ekskluzivisht për infOSport.mk rreth bisedimeve me Shkëndijën dhe interesimin e skuadrave tjera

Ardian Nuhiu është bërë TOP temë në opinionin sportiv në vendin tonë, teksa i njëjti lidhet me një angazhim të mundshëm te një ndër skuadrat më të fuqishme financiarisht, Shkëndija. Ishim ne që nxorrëm të parin lajmin rreth fillimit të bisedimeve të Nuhiut me ish klubin e tij Shkëndijën, bisedime këto