Jahoviç debuton me gol te Konjaspor, shënon ndaj Galatasarajit (VIDEO)

Adis Jahoviç ka bërë një debutim ëndërrash me fanellën e Konjaspor, duke shënuar ndaj gjigandëve të Galatasarajit në kuadër të ¼ së finales së Kupës së Turqisë, njofton “infOSport.mk”. Jahoviç shënoi golin e barazimit për Konjaspor në minutat shtesë të takimit, duke shënuar për 2:2, dhe duke mbajtur gjallë shpresat e

Angellovski në vend të Nikolov fton Jahoviqin e Goztepes

Përfaqësuesja A e Maqedonisë sot në Shkup filloi përgatitjet për ndeshjet me Italinë dhe Lihtenshtajnin të vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”. Për shkak të lëndimit futbollisti i Vardarit, Boban Nikollov nuk do të jetë në kombinim për të luajtur në dy ndeshjet e rradhës, ashtu që seleksionuesi Igor Angellovski