Konfirmohet lajmi i “infOSport.mk”, Shkëndija ndërpret bashkëpunimin edhe me Jan Krivak

Jan Krivak është futbollisti i rradhës që largohet nga rradhët e Shkëndijës. Një gjë të tillë “infOSport.mk” kishte paralajmëruar që me datë 28 maj, kur njëkohësisht kishte njoftuar edhe për largimet e brazilianit Andre Mensalao dhe kamerunasit, Xhesie Guera Djou. Largimi i këtyre dy të fundit ndodhi gjatë ditës së djeshme,