Milani së shpejti vjen me dy bomba

Milani është shumë afër finalizimit të transferimeve të Lukas Bilja nga rradhët e Lacios dhe Andrea Konti nga rradhët e Atalantas. “Premium Sport” njofton se mengjesin e sotëm drejtori sportiv i “milanezëve”, Masimiliano Mirabeli ka udhëtuar drejt Romës me një ofertë konkrete prej 20 milion euro. https://www.youtube.com/watch?v=MzRtclIAT6Q Njëkohësisht “Corriere di Bergamo” informon