Mançester Jun. nënshkruan marrëveshjen më të madhe të sponzorizimit në histori të Premierligës!

Skuadra e Mançester Junajted ka njoftuar për marrëveshjen më të madhe të sponsorizimit të fanellave në historinë e Premierligës, me “TeamViewer” të vendosur për të zëvendësuar “Chevrolet”, transmeton Insporti. Prodhuesit amerikanë të makinave kanë qenë në pjesën e përparme të bluzave të Junajted që nga viti 2014 dhe ato do të