Cilin numër do të bartë Kutinjo te Barcelona!?

Me fanellën e Barcelonës të veshur, braziliani Filipe Kutinjo është më i buzëqeshur se kurrë. Një gjë e tillë u vërejt gjatë prezantimit të tij me fanellën e skuadrës “katalunase”, e cila ende nuk ka një numër, dhe është në pritje të ndonjë largimi të mundshëm.

Pritet që 25 vjeçari te Barcelona të marrë numrin 7-të, por kjo do të ndodh vetëm nëse nga “Kamp Nou” largohet futbollisti turk,  Arda Turan.

Leave a Reply