Vojvoda është single, por e dashura e tij duhet të jetë një muslimane e devotshme

Mbrojtësi kosovar i Torinos, Mërgim Vojvoda, gjatë një interviste për mediat kosovare, ndër të tjera ka folur edhe për jetën e tij, private, kuka surprizuar me deklaratën e tij, teksa ka thënë se nuk ka pasur asnjëherë lidhje dashurie me ndonjë vajzë dhe momentalisht është single.

“Nuk kam pasur asnjëherë lidhje me ndonjë vajzë. Nuk ka rëndësi çfarë stili ka, vetëm se normalisht duhet të jetë shqiptare. Pasi unë jam besimtarë mundësisht të jetë edhe muslimane”, – ka thënë Mërgim Vojvoda në “Duelin Sportiv” në RTV.

 

Leave a Reply