Broja shkëlqen edhe me Sauthempton, brenda 18 minutave bënë gjithçka, por fati i ktheu shpinën (VIDEO)

Armando Broja, i cili shkëlqeu me Shqipërinë në dy ndeshjet e fundit të shtatorit, klasin e tij të lartë e ka dëshmuar edhe sot me Sautemptonin në ndeshjen e javës së katërt të Premierligës kundër Uest Hamit, njofton “infOSport.mk”. Edhe pse në lojë u inkuadrua vetëm në minutën e 72-të, sulmuesi

Berat Gjimshiti shënon por VAR i anuloi golin ndaj Fiorentinës (VIDEO)

Berat Gjimshiti ka vazhduar me paraqitjet e tij të shkëlqyeshme gjatë muajit shtator, teksa pasi shkëlqeu me kombëtaren shqiptare në dy ndeshjet e fundit kundër Hungarisë dhe San Marinos, një gjë të tillë vazhdoi të bëjë edhe me Atalantën. Mbrojtësi shqiptarë realizoi sonte ndaj Fiorentinës në ndeshjen që po zhvillohet në

FC Shkupi dhe Shkëndija shtyejnë ndeshjet e para të Kupës

Shkëndija dhe FC Shkupi për shkak tragjedisë që ndodhi në spitalin modular të Covid 19 në Tetovë, vendosën që të shtyejnë ndeshjen e javës së 6-të mes tyre, dhe e njëjta në vend që të zhvillohet të dielën, do të zhvillohet të martën, shkruan “infOSport.mk”. Ky vendim ka bërë që tashmë