Flet Heroi i takimit kundër Bregallnicës, Alen Jasharovski! Ja kujt i’a dedikoi golin

Alen Jasharovski doli të jetë heroi i skuadrës së Voska Sport në takimin e sotëm çerekfinal kundër Bregallnicës në Shtip, pasi i njëjti shënoi golin e vetëm dhe të fitores për skuadrën shqiptare nga Ohri, që në këtë mënyrë shkruan histori, njofton “infOSport.mk”. Jasharovski, morri gjithë vëmendjen në këtë takim, pasi

Voska Sport shkruan historinë, do luaj në gjysmëfinale të Kupës (VIDEO)

Voska Sport për herë të parë në historikun e saj do të luaj në gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë. Skuadra shqiptare nga Ohri një gjë të tillë bëri falë fitores minimale 1:0 në ndeshjen çerekfinale kundër Bregallnicës në Shtip, njofton “infOSport.mk”. Voska Sport sot në Shtip zhvilloi një ndër ndeshjet më

LPFMV, FC Shkupi udhëton në Kavadar, Voska Sport mirëpret Makedonija GJ.P, transfertë e vështirë për Gostivarin

Dita e sotme është e rezervuar për 4 ndeshje të Ligës së Parë, diçka jo e zakonshme, por që realisht ndodh kur përfaqësuesja e vendit fillon përgatitjet për ndeshjet e saj në kuadër të eliminatoreve, shkruan “infOSport.mk”. FC Shkupi me trajnerin e ri Mladen Zhizhoviç po bënë mirë, teksa kjo skuadër