Presidenti serb, Vuçiq e paralajmëron Real Madridin për futbollistin e tyre!

Futbollisti i Real Madridit, Luka Joviq nuk i kishte përfillur urdhërat që të qëndronte në izolim dhe kishte marrë pjesë në një festë në Beograd. E kjo gjë ka bërë që të reagojnë shumë figura të larta sportive por edhe shtetërore, shkruan “IndeksOnline”. Ndaj papërgjegjshmërisë së tij ka reaguar edhe kryeministrja e

Real Madridi gati të rrëmbejë yllin e Frankfurtit që menaxhohet nga Fali Ramadani?

Real Madridi është shumë afër transferimit të yllit të Ajntraht Frankfurtit, Luka Joviç. Sipas “Bild” klubi “mbretëror” veçmë ka arritur marrëveshje me futbollistin serb, i cili është në pronësi të menaxherit shqiptarë nga Tetova, Fali Ramadani. Marrëveshja midis Realit dhe futbollistit thuhet të jetë për 6-vite. Shuma e transferimit kap shifrën e

E bujshme, Fali Ramadani transferon klientin e tij te Barcelona

Fali Ramadani pa dyshim se është një ndër menaxherët më të mirë në Botë, i cili në pronësi ka shumë futbollistë të njohur por edhe të talentuar, që shumë shpejtë pritet të shpërrthejnë në arenën ndërkombëtare, përcjellë “infOSport.mk”. Një ndër ata pa dyshim se është edhe Luka Joviç, i Ajntrahtit të