Musliu me MOL Fehervarin e tij eliminuan Ferencvaroshin e Uzunit!

Visar Musliu me MOL Fehervarin e tij kanë arritur të eliminojnë ekipin e Myrto Uzunit, Ferencvaroshin, njofton “infOSport.mk”. Këto dy skuadra u takuan mbrëmë vonë në ndeshjen e 1/8 së finales së Kupës së Hungarisë, ndërsa edhe pse Ferencvaroshi u fut në këtë ndeshje si favorit, në fund kjo skuadër u

Angellovski mbrojtjen ia besoi dyshes shqiptare!

Në këto momente në arenën “Todor Proeski” po zhvillohet takimi i vlefshëm gjysmëfinal i Ligës së Kombeve midis përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, njofton “infOSport.mk”. Për dallim nga ndeshjet e tetorit kur në bankonë vendoste Egzon Bejtullain, këtë herë trajneri Igor Angellovski që nga minuta e parë ka inkuadruar

Ja cilin numër zgjodhi Musliu te MOL Fehérvár FC

Visar Musliu edhe zyrtarisht karrierën e tij vendosi ta vazhdojë në Hungari te skuadra e MOL Fehérvár FC, aty ku do të gjejë bashkëlojtarin e tij nga përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut, Boban Nikolov, njofton “infOSport.mk”. Mbrojtësi 24-vjeçar te MOL Fehérvár FC u transferua nga skuadra kampione e Shkëndijës, pjesë e

Musliu shënon golin e parë me Shkëndijën, Ibraimi sërish humb penalti (VIDEO)

Shkëndija në takimin e parë të javës së 22-të në elitën e futbollit vendor mundi Pobedën me rezultatin 3:0, njofton “infOSport.mk”. Golin e parë me fanellën e Shkëndijës në këtë ndeshje e realizoi Visar Musliu, i cili njëherit vendosi edhe rezultatin përfundimtarë të këtij takimi. https://www.facebook.com/infosport.mk/videos/1597646223684322/ Përveç mbrojtësit gostivaras në këtë ndeshje