Partizani i Tiranës bënë për vete sulmuesin tetovar Remzifaik Selmani

Partizani i Tiranës, siç mëson “infOSport.mk”, ka bërë për vete ish sulmuesin e Shkëndijës dhe Renovës, Remzifaik Selmani. Sulmuesi tetovar gjatë ditës së sotme pritet të ju nënshtrohet vizitave mjekësore dhe nëse gjithçka do të jetë në rregull i njëjti me “Demat e Kuq” nga Tirana do të nënshkruaj kontratë

Atë që “infOSport.mk” paralajmëroi dje, sot u bë realitet, Selmani dhe Sefo bëhen pjesë e Renovës

Renova gjatë ditës së sotme përveç portierit Valon Neziri, ka prezantuar edhe dy futbollistë, për të cilët “infOSport.mk” ju njoftoi që gjatë ditës së djeshme. Fjala është për sulmuesin Remzifaik Selmanin, i cili në këtë mënyrë rikthehet në folenë e vjetër, dhe talentin e FC Shkupit, Altin Sefo. LEXO GJITHASHTU: Renova nënshkruan

Renova godet fuqishëm në merkato, nesër prezanton futbollistin e Shkëndijës

Renova vazhdon me përforcimin e skuadrës për sezonin e ri, ndërsa informacione të sigurta pranë “infOSport.mk” bëjnë me dije se “gjipspunuesit” gjatë ditës së nesërme do të prezantojnë ish sulmuesin e tyre, i cili së fundmi ishte pjesë e Shkëndijës, Remzifaik Selmani. Sulmuesi tetovar kësisoj rikthehet në folenë e vjetër nga

E bujshme, Xhengis Rexhepi i merr Remzifaik Selmanin Shkëndijës te Llapi

Futbollisti i Shkëndijës, Remzifaik Selmani 6 muajt e ardhshme do të luaj në Superligën e Kosovës te skuadra e Llapit që udhëhiqet nga strategu tetovar, Xhengis Rexhepi, njofton 'infOSport.mk'. Pikërisht ky i fundit bashkë me të vëllain Shaqir Rexhepi që luan rolin e menaxherit dhe që ka raporte shumë të