ZYRTARE, Visar Bekaj nënshkruanën me kampionët e Shqipërisë

Gardiani i Prishtinës, Visar Bekaj ka pranuar ofertën e skuadrës kampione të Shqipërisë, Tiranës. Lajmi u konfirmua nga të dyja klubet e dy kryeqendrave shqiptare. Ata një gjë të tillë konfirmuan përmes faqeve zyrtare, duke konfirmuar kështu lajmin që qarkulloi që nga orët e para të ditës së sotme. Nga ana tjetër,

Tirana gati për të bërë edhe një goditje tjetër të madhe

Pas paraqitjes dinjitoze në Ligën e Kampionëve, te Tirana janë shtuar apetitet për të krijuar një skuadër edhe më të  fuqishme, e cila do të prezantohej edhe më mirë në ndeshjet e Liga Europa, shkruan “infOSport.mk”. Kështu drejtuesit e skuadrës “bardheblu” nga kryeqendra shqiptare thuhet të kenë kontaktuar me gardianin e

Tirana pas peshkimeve te Vardari, tashmë gati për një tjetër te Prishtina

Tirana vazhdon përforcimin e skuadrës në prag të ndeshjes së raundit të parë eliminatorë të Ligës së Kampionëve kundër Dinamo Tbilisi nga Gjeorgjia, njofton “infOSport.mk”. Pas dyshes së Vardarit, Kristijan Toshevski dhe Filip Najdovski, si dhe Ardit Tolit, skuadra kampione e Shqipërisë tashmë po mendon për portierin e Prishtinës, Visar Bekaj. Ky