Doriev asiston, Ibraimi shënon (VIDEO)

Ka avansuar edhe Shkëndija përballë Rabotniçkit, në ndeshjen që në këto momente po zhvillohet në Tetovë, njofton “infOSport.mk”.

Falë një kombinimi perfekt të dyshes Doriev – Ibraimi, ky i fundit shënoi golin e epërsisë për Shkëndijën. E gjithë kjo ndodhi në minutën e 16-të, kur Ibraimi në të majtë pasoi për Doriev, i cili mu në momentin e duhur brenda zonës kundërshtare pasoi për bomberin kërçovarë, i cili nuk fali dhe shënoi golin e tij të 9-të sezonal.

Leave a Reply